Ücretsiz Kargo ve İade

 

KARGO ÜCRETİ : 

Sitemizde kargolar MÜŞTERİLERİMİZ TARAFINDAN ÖDENİR, YURTİÇİ KARGO İLE ANLAŞMAMIZ BULUNMAKTADIR, ÜCRETLENDİRME STANDART KARGO ÜCRETLERİNİN ALTINDADIR. . Türkiye sınırları dahilinde yapılan tüm alışverişlerinizde, boyut, kilo, adet sınırlaması olmadan kargonuz YURTİÇİ KARGO İEL KARŞI TARAF ÖDEMELİ SİZLERE gönderilir.

Sibelagakay.com , satın aldığınız ürüne hemen sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu bilir ve siparişlerinizi size en çabuk şekilde ulaştırmak için (bu süre genellikle maximum 4 iş günüdür) çalışır. 

İADE ŞARTLARI

Sibelagakay.com’dan yaptığınız alışverişte , değişim ya da ürün iadesi seçeneklerinden biriyle bize ürünü geri  gönderebilirsiniz. ( TÜM DETAYLAR ÜRÜN KUTUNUZUN İÇERİSİNDE YAZIYOR OLACAK ). Size olabilecek en iyi internet alışveriş deneyimini yaşatmak istediğimiz için iadenizle hemen ilgilenmekteyiz. Herhangi bir nedenle alışverişinizden memnun kalmadıysanız, bize 7/24 Müşteri Hizmetleri hattımız info@sibelagakay.com adresinden ve 0212 234 02 24 numaramızdan ulaşabilirsiniz. . Tek şartımız ürünün giyilmemiş ve orijinal durumunu koruyor olması. İADE VE DEĞİŞİMLERDE GÖNDERİ VE KARGO ÜCRETLERİ SİZE AİTTİR.

Adım 1: İadenizi gerçekleştirin 

Satın aldığım ürünü ne kadar süre içerisinde iade edebilirim?

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre sibelagakay.com üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 7 gündür. Üründen kaynaklanan (ürünün ayıplı olması) herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilen ürün inceleme sürecinden sonra, ürün kullanımından dolayı kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir.

.   Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı da bilmelisiniz.

.   İadeyi yalnızca ürünü satın alan kişilerden kabul edebiliyoruz. Dolayısıyla kendi satın aldığınız bir ürün için iade talebinde bulunduğunuza emin olun.

Adım 2: Ürünün orijinal paketi 

.   Satın aldığınız ve iade etmek istediğinizin ürünün orijinal ayakkabı kutusu ya da paketini,  teslim aldığınız şekliyle, orijinalliği bozulmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde iade  kabul ediyoruz. Aksi halde yıpranmış kutu , deforme olmuş paket ve ürün hiçbir şekilde iade kabul edilmemekte ve tarafınıza tekrar gönderilmektedir.

 

Adım3: İade kargonuzun alınması 

.   İade etmek istediğiniz ürünü,  orijinal kutusunun içerisine koyarak , anlaşmalı olduğumuz  YURTİÇİN  KARGO ( 373338885 ANLAŞMA NO ) ile tarafımıza veya SİZİN ÖDEME YAPARAK GÖNDEREBİLECEĞİNİZ HERHANGİ BİR KARGO ŞİRKETİ İLE ,   size kesmiş olduğumuz faturası ile birlikte gönderin .

İADE ADRESİMİZ ; 

YURTİÇİ KARGO

ALICI :

Maryam Sibel Ekinci , YURTİÇİ KARGO ANLAŞMA NO: 373338885

ADRES: BAYTAR AHMET SOK.HAŞİM BEY APT.NO:2 KAT:2 RUMELİ CADDESİ NİŞANTAŞI - ŞİŞLİ - İSTANBUL TEL. 0507 907 07 70 

YAZMANIZ YETERLİ !

 

.   İade talebinizi Müşteri Hizmetleri hattımıza info@sibelagakay.com e-posta yoluyla da bildirin.

Gerisini biz hallederiz!

Sibel Agakay tasarım; iade paketinizi teslim aldıktan sonra, ürünleri kontrol eder ve ödemeyi yaptığınız kredi kartına vey vereceğiniz hesap numarasına paranızı iade eder ya da istediğiniz renk ya da numara değişikliğini yaparak size geri gönderir. Kullanım sonucu karşılaşılan problemlerde inceleme sürecimiz üzerinden işlem gerçekleştiriyoruz. İncelenmesi talebiyle bize gönderdiğiniz ürün firmamız tarafından incelenir. İnceleme süresi 15 iş günüdür. Yapılan inceleme sonucunda; sonuç, firmamız tarafından hazırlanan inceleme raporu ile size bildirilir.

SAYGILAR SEVGİLER

KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER