Ücretsiz Kargo ve İade

 

ÜCRETSİZ Kargo:

Birçok internet sitesinin aksine, sitemiz ( sadece gönderimlerde ) ÜCRETSİZ KARGO imkanı sunar. Türkiye sınırları dahilinde yapılan tüm alışverişlerinizde, boyut, kilo, adet sınırlaması olmadan kargonuz ücretsiz olarak adresinize gönderilir.

Kargonun ücretsiz olması, elinize ulaşmasının uzun süreceği anlamına gelmez! Sibelagakay.com , satın aldığınız ürüne hemen sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu bilir ve siparişlerinizi size en çabuk şekilde ulaştırmak için (bu süre genellikle maximum 4 iş günüdür) çalışır. 

İADE ŞARTLARI

Sibelagakay.com’dan yaptığınız alışverişte , değişim ya da ürün iadesi seçeneklerinden biriyle bize ürünü iade edebilirsiniz ( TÜM DETAYLAR ÜRÜN KUTUNUZUN İÇERİSİNDE YAZIYOR OLACAK ). Size olabilecek en iyi internet alışveriş deneyimini yaşatmak istediğimiz için iadenizle hemen ilgilenmekteyiz. Herhangi bir nedenle alışverişinizden memnun kalmadıysanız, bize 7/24 Müşteri Hizmetleri hattımız info@sibelagakay.com adresinden ve 0212 234 02 24 numaramızdan ulaşabilirsiniz. . Tek şartımız ürünün giyilmemiş ve orijinal durumunu koruyor olması. İADE VE DEĞİŞİMLERDE GÖNDERİ ÜCRETİ SİZE AİTTİR , sadece değişimi yapılan ürünü SİZE GÖNDERİRKEN , tekrar biz ödüyoruz .

Adım 1: İadenizi gerçekleştirin 

Satın aldığım ürünü ne kadar süre içerisinde iade edebilirim?

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre sibelagakay.com üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 7 gündür. Üründen kaynaklanan (ürünün ayıplı olması) herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilen ürün inceleme sürecinden sonra, ürün kullanımından dolayı kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir.

.   Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı da bilmelisiniz.

.   İadeyi yalnızca ürünü satın alan kişilerden kabul edebiliyoruz. Dolayısıyla kendi satın aldığınız bir ürün için iade talebinde bulunduğunuza emin olun.

Adım 2: Ürünün orijinal paketi 

.   Satın aldığınız ve iade etmek istediğinizin ürünün orijinal ayakkabı kutusu ya da paketini,  teslim aldığınız şekliyle, orijinalliği bozulmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde iade  kabul ediyoruz. Aksi halde yıpranmış kutu , deforme olmuş paket ve ürün hiçbir şekilde iade kabul edilmemekte ve tarafınıza tekrar gönderilmektedir.

 

Adım3: İade kargonuzun alınması 

.   İade etmek istediğiniz ürünü,  orijinal kutusunun içerisine koyarak , anlaşmalı olduğumuz  YURTİÇİN  KARGO ( 373338885 ANLAŞMA NO ) ile tarafımıza size kesmiş olduğumuz faturası ile birlikte gönderin .

İADE ADRESİMİZ ; 

YURTİÇİ KARGO

ALICI :

Maryam Sibel Ekinci , YURTİÇİ KARGO ANLAŞMA NO: 373338885

YAZMANIZ YETERLİ !

 

.   İade talebinizi Müşteri Hizmetleri hattımıza info@sibelagakay.com e-posta yoluyla da bildirin.

Gerisini biz hallederiz!

Sibel Agakay tasarım; iade paketinizi teslim aldıktan sonra, ürünleri kontrol eder ve ödemeyi yaptığınız kredi kartına vey vereceğiniz hesap numarasına paranızı iade eder ya da istediğiniz renk ya da numara değişikliğini yaparak size geri gönderir. Kullanım sonucu karşılaşılan problemlerde inceleme sürecimiz üzerinden işlem gerçekleştiriyoruz. İncelenmesi talebiyle bize gönderdiğiniz ürün firmamız tarafından incelenir. İnceleme süresi 15 iş günüdür. Yapılan inceleme sonucunda; sonuç, firmamız tarafından hazırlanan inceleme raporu ile size bildirilir.

SAYGILAR SEVGİLER

KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER