Hakkımızda

 

           Sibelagakay.com  bir tasarım web sitesidir. Tüm ürünlerimiz siz değerli müşterilerimiz için tasarlanmakta ve beğenilerinize sunulmaktadır . 

           Tüm ürünlerimizde kullanılan malzemeler %100 deri , ipek , koton ve italyan süettir.

           Tasarım aksesuarlarımızda kullanılan malzemeler %100 1.sınıf swarovski taşlardan ve kumaşlardan oluşmaktadır.

           Ürünlerimiz sibelagakay.com garantisi altında üretilmekte olup , ''müşteri memnuniyeti'' ön planda tutulmaktadır. 

           Siz değerli müşterilerimiz için ürünlerimizde kullanılan renkler ve desenler , isteklerinize ve zevklerinize bağlı olarak ''size özel'' tekrar tasarlanabilmektedir .

           Sürekli yenilenmekte olan ürün gruplarımızda son moda trendler  ve yenilikler deneyimli ekibimiz tarafından takip edilmekte ve beğenilerinize sunulmaktadır. 

           Sitemizde bulunmakta olan ürünlerimiz  tamamen kendi tasarımlarımızdan oluşmaktadır , dolayısı ile ürünlerimizin detayları , içerik ve malzemeleri tamamen bizlere aittir. Birçok ürünümüz tek olarak üretilmekte ve SADECE SİZE ÖZEL olarak üretilir. Sitemizden keyifli bir şekilde yapacağınız alışverişlerde kendinizi özel hissetmeniz ve ürünün sadece size özel veya sadece sizde ve tek olması anlayışı sizler için sitemizde beğenilerinize sunulmaktadır.

           SİBEL AGAKAY tasarım ürünlerimizle her kesimden müşterilerimize hitap etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize keyifli alışverişler dileriz.

 

          SİBEL AGAKAY   TASARIM